Sportowe marzenia - podsumowanie

Podsumowanie I edycji „Sportowe marzenia” 

Beneficjentem I edycji programu „Sportowe marzenia” zostali podopieczni Rodzinnego Domu Dziecka w Rudzie Śląskiej oraz Fundacji Happy Kids. Na ferie zimowe wyjechało 39 dzieci.

Jazda na nartach, lepienie bałwana, czy rzucanie się śnieżkami – to tylko kilka elementów wiążących się z wyjazdami w okresie ferii zimowych. Teraz, dzięki Fundacji 4F Pomaga, doświadczyły ich także dzieci z domów dziecka – wszystko za sprawą przeprowadzonej pod koniec zeszłego roku akcji sprzedaży kartek świątecznych z autografem Kamila Stocha. Cały dochód z akcji został przeznaczony właśnie na zimowe wyjazdy dzieci. Zebrana kwota pozwoliła na sfinansowanie wyjazdu w góry dla 39 podopiecznych. Wartość darowizny przekazanej w I edycji programu „Sportowe marzenia” przekroczyła 67 tys. zł. 

Na ferie pojechały dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Rudzie Śląskiej oraz podopieczni Fundacji Happy Kids, która pomaga najmłodszym w całym kraju.  Dzieci odwiedziły południe Polski – Zakopane, Poronin, Małe Ciche i okolice, gdzie mogły skorzystać z takich atrakcji jak m.in. jazda na nartach, sankach czy kuligi. 

Ambasadorem akcji był Kamil Stoch, ambasador marki 4F i członek Rady Sportowców Fundacji 4F Pomaga. 

< wróć do aktualności