W zasięgu sportu
III edycja

W zasięgu sportu III edycja

Zapraszamy wszystkie szkoły z całej Polski do wzięcia udziału w III edycji projektu “W zasięgu sportu” Fundacji 4F Pomaga. Celem programu jest tworzenie nowoczesnych boisk szkolnych. Do udziału w programie “W zasięgu sportu” może zgłosić się każda szkoła działająca na terenie Polski, która spełni wymagania określone w regulaminie.

Aby to zrobić, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

Uzupełniony formularz należy przesłać mailowo na adres [email protected] do 11.06.2023 r.

Ważne terminy:

15.05.2023 – Rozpoczęcie składania wniosków

11.06.2023 – Zakończenie składania wniosków

14.06.2023 – Wybór finałowych szkół

14-20.06.2023 - Przeprowadzenie wizji lokalnych w finałowych szkołach

22.06.2023 – Ogłoszenie laureata III edycji programu

Spośród przesłanych zgłoszeń, powołana przez Fundację komisja dokona wyboru finalistów. W ramach III edycji projektu “W zasięgu sportu” Fundacja 4F Pomaga zapewnia dofinansowanie budowy boiska wielofunkcyjnego dla jednej z finałowych szkół. Zadbamy także o pełne wsparcie merytoryczne i organizacyjne w trakcie realizacji inwestycji. Więcej szczegółów w regulaminie programu:

Nie zwlekaj i zgłoś swoją szkołę już dziś!

Razem z nami zadbaj o zdrowie i rozwój sportowy dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami poprzednich edycji:

I edycja

Beneficjentem I edycji programu „W zasięgu sportu” została Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi
w Sierczy w woj. małopolskim.

1 września 2021 r. uczniowie szkoły w Sierczy otrzymali nowe boisko, na którym mogą rozwijać swoje sportowe pasje. Po wielu latach spełniło się marzenie szkoły i uczęszczających do niej dzieci o nowoczesnym, wielofunkcyjnym boisku, które umożliwia uprawianie sportu w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

II edycja

Beneficjentem II edycji programu „W zasięgu sportu” została Publiczna Szkoła Podstawowa z OP im. Bł. Jana Pawła II w Kuniowie w woj. opolskim.

Uczniowie szkoły w Kuniowie idąc na wakacje żegnali stare i zniszczone boisko. Pierwszy dzień roku szkolnego przywitał ich dużą niespodzianką - nowe i wielofunkcyjne boisko oraz spotkanie ze sportowcami - zawodnikami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

< wróć do aktualności