W zasięgu sportu
IV edycja

W zasięgu sportu IV edycja

Zapraszamy wszystkie szkoły z całej Polski do wzięcia udziału w IV edycji projektu “W zasięgu sportu” Fundacji 4F Pomaga. Celem programu jest tworzenie nowoczesnych boisk szkolnych. Do udziału w programie “W zasięgu sportu” może zgłosić się każda szkoła działająca na terenie Polski, która spełni wymagania określone w regulaminie.

Aby to zrobić, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

Uzupełniony formularz należy przesłać mailowo na adres [email protected] do 25.06.2024 r.

Ważne terminy:

20.05.2024 – Rozpoczęcie składania wniosków

25.06.2024 – Zakończenie składania wniosków (do końca dnia)

do 15.07.2024 – Ogłoszenie laureata IV edycji programu

Spośród przesłanych zgłoszeń, powołana przez Fundację komisja dokona wyboru finalistów. W ramach IV edycji projektu “W zasięgu sportu” Fundacja 4F Pomaga zapewnia dofinansowanie budowy boiska wielofunkcyjnego dla jednej z finałowych szkół. Zadbamy także o pełne wsparcie merytoryczne i organizacyjne w trakcie realizacji inwestycji. Więcej szczegółów w regulaminie programu:

Nie zwlekaj i zgłoś swoją szkołę już dziś!

Razem z nami zadbaj o zdrowie i rozwój sportowy dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami poprzednich edycji:

I edycja

Beneficjentem I edycji programu „W zasięgu sportu” została Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi
w Sierczy w woj. małopolskim.

1 września 2021 r. uczniowie szkoły w Sierczy otrzymali nowe boisko, na którym mogą rozwijać swoje sportowe pasje. Po wielu latach spełniło się marzenie szkoły i uczęszczających do niej dzieci o nowoczesnym, wielofunkcyjnym boisku, które umożliwia uprawianie sportu w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

II edycja

Beneficjentem II edycji programu „W zasięgu sportu” została Publiczna Szkoła Podstawowa z OP im. Bł. Jana Pawła II w Kuniowie w woj. opolskim.

Uczniowie szkoły w Kuniowie idąc na wakacje żegnali stare i zniszczone boisko. Pierwszy dzień roku szkolnego przywitał ich dużą niespodzianką - nowe i wielofunkcyjne boisko oraz spotkanie ze sportowcami - zawodnikami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

III edycja

Zgłoszenia do III edycji programu "W zasięgu sportu" były przyjmowane od 15 maja do 11 czerwca 2023 r. W zeszłorocznej edycji programu “W zasięgu sportu” zgłosiło się aż 75 szkół! Wybór zwycięskiej szkoły był bardzo trudny, dlatego zdecydowaliśmy, że w III edycji wybudujemy nie jedno, a DWA boiska wielofunkcyjne! Laureatami III edycji programu “W zasięgu sportu” zostali:

Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie

4 września, w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, otworzyliśmy kolejne boisko w ramach programu „W zasięgu sportu”. Trzecie w Polsce, a pierwsze boisko wielofunkcyjne na Pomorzu powstało w Szkole Podstawowej im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie. W wydarzeniu wzięli udział zawodowi sportowcy: Dariusz “Tiger” Michalczewski, wieloboista Paweł Wiesiołek, bramkarz Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski oraz koszykarze Trefl Sopot: Szymon Tomczak, Miłosz Toczek i Filip Gurtatowski.

Zespół Placówek Oświatowych w Moszczance

Otwarcie czwartego boiska wielofunkcyjnego zrealizowanego w ramach programu „W zasięgu sportu” to nowy rozdział w sportowym rozwoju uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Moszczance. Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy znanych sportowców: mistrza olimpijskiego Dariusza Kowaluka oraz reprezentantów Polski w amp futbolu: Marcina Oleksego, Dominika Abramczyka, Kamila Grygiela i byłego kapitana reprezentacji Polski i Członka Rady Sportowców Fundacji 4F Pomaga - Przemysława Świercza.

< wróć do aktualności