Zanotuj asystę
podsumowanie

Podsumowanie akcji „Zanotuj asystę”Fundacji 4F Pomaga

Fundacja 4F Pomaga zakończyła akcję „Zanotuj asystę”. Akcję, w której pracownicy, sportowcy i ambasadorzy firmy OTCF S.A. mogli dołączyć się do walki o ratowanie życia osób z nowotworami krwi. W firmie zorganizowaliśmy Dni Dawcy Szpiku. Przy pomocy Fundacji DKMS została przeprowadzona rejestracja, w trzech naszych lokalizacjach – Warszawie, Krakowie i Wieliczce. Każda chętna osoba miała możliwość zapisać się do bazy Dawców szpiku. Podczas Dni Dawcy pracownicy mogli dowiedzieć się więcej na temat chorób układu krwionośnego i działalności fundacji DKMS.

Czy jesteśmy zadowoleni z efektów? Oczywiście. W samym biurze warszawskim OTCF S.A. zarejestrowało się 30% zespołu. Bardzo dziękujemy wszystkim za takie mocne i liczne wsparcie, nie tylko pracownikom OTCF, ale także sportowcom, dziennikarzom, zawodnikom wielu klubów sportowym i naszym ambasadorom. Dzięki nim dotarliśmy do jeszcze szerszego grona odbiorców! Fundacja DKMS zanotowało aż 15 000 tysięcy potencjalnych nowych dawców w swojej bazie w październiku. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć znaczącą cegiełkę do tego fantastycznego wyniku.

„W DNA marki 4F oraz naszej Fundacji jest sport. Jednak dla Fundacji równie ważnym obszarem działań jest właśnie zdrowie. Nowotwór krwi to poważna choroba, której nie da się pokonać samodzielnie. Fundacja 4F Pomaga powstała po to, aby pomagać i wspierać tych, którzy potrzebują pomocy. Najważniejszym celem akcji było budowanie świadomości w temacie dawstwa szpiku. Do akcji zaangażowaliśmy pracowników, naszych ambasadorów i sportowców. Dzięki wspólnemu działaniu poszerzamy bazę dawców szpiku kostnego. Czasem małe działania mogą dać wiele.”

mówi Justyna Tomczyk, członkini Zarządu Fundacji 4F Pomaga.

Bardzo dziękujemy również za profesjonalne przeprowadzenie rejestracji i poświęcony czas całemu zespołowi Fundacji DKMS. Życzymy dalszych sukcesów.

Akcja „Zanotuj asystę” już zakończona. Teraz czas na nowe działania, równie ekscytujące, ale tym razem będzie bardziej sportowo. Stay tuned!

< wróć do aktualności