„Sportowe marzenia" podsumowanie

Fundacja 4F Pomaga spełniła Sportowe marzenia dzieci z domów dziecka

Fundacja 4F Pomaga po raz drugi spełniła dziecięce marzenia o zimowym wyjeździe. W tegorocznej edycji programu „Sportowe marzenia” na ferie wyjechało 21 podopiecznych domów dziecka.

Zakończył się czas zimowego wypoczynku. Dzięki udziałowi w programie „Sportowe marzenia” Fundacji 4F Pomaga podopieczni Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Wołowie oraz Rodzinnego Domu Dziecka nr 16 Fundacji Happy Kids w Łodzi mieli szansę spełnić swoje marzenia i spędzić czas razem. Na ferie zimowe wyjechało 21 osób. 

Dzieci odwiedziły Zakopane, Poronin i okolice. Spróbowały swoich sił w jeździe na nartach, snowboardzie oraz na lodowisku. Dodatkowo dwóch chłopców wzięło udział w zgrupowaniu piłkarskim w Gdańsku, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów ćwiczyli swoje umiejętności.

W programie Sportowe marzenia każdy mógł pomóc. Wystarczyło kupić charytatywną kartkę świąteczną dostępną w wybranych sklepach 4F. Całkowity zysk ze sprzedaży kartek-cegiełek został przekazany na opłacenie zimowych wyjazdów dla dzieci. Ambasadorem programu „Sportowe Marzenia” jest Kamil Stoch, członek Rady Sportowców Fundacji 4F Pomaga, który zrobił dzieciom niespodziankę i spotkał się z nimi w Zakopanem.

To była już II edycja programu Sportowe Marzenia. W tym roku wyjątkowe ferie miało 13 podopiecznych Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Wołowie oraz 8 podopiecznych Rodzinnego Domu Dziecka nr 16 Fundacji Happy Kids
w Łodzi.

< wróć do aktualności