Trefl Kids

Trefl Kids – treningi ze sportowcami dla dzieci i młodzieży pod hasłem #WeMakeATeam

Fundacja 4F Pomaga wspiera aktywizację dzieci i młodzieży dołączyła do programu Trefl Kids jako Patron projektu. Tegoroczne zajęcia sportowe pod hasłem #WeMakeATeam rozpoczęły się 19 października i będą prowadzone przez cały rok szkolny 2022/2023.

Trefl Kids to projekt Stowarzyszenia Trefl Pomorze, zaszczepiający w dzieciach pasję do sportu. Głównym celem współpracy Trefl Kids, Fundacji 4F Pomaga oraz klubów sportowych Trefl Gdańsk i Trefl Sopot jest aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży.

Do programu może zgłosić się każda szkoła. Uczestnicy raz w miesiącu biorą udział w zajęciach sportowych prowadzonych przez zawodowych siatkarzy i koszykarzy klubów Trefl Gdańsk i Trefl Sopot. Oprócz treningu i zabawy dzieci i młodzież mają okazję zwiedzić ERGO ARENĘ z przewodnikiem, a także wystąpić w roli eskorty drużyny podczas meczów ligowych przed publicznością.

Pierwsze spotkanie odbyło się w środę 19 października. Lekcję WF dla młodzieży ze szkoły w Podlesiu Wielkim i Szkoły Podstawowej nr. 89 w Gdańsku, przeprowadzili siatkarze Trefla Janusz Gałązka i Kamil Droszyński. Młodzież otrzymała zaproszenia na domowy mecz Trefla Gdańsk, który siatkarze rozegrali w ERGO ARENIE w poniedziałek 24 października z Cerradem Eneą Czarnymi Radom.

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są pod adresem [email protected].

< wróć do aktualności